Niedziela, 2018-01-21

Agnieszki, Jarosława

Wyniki konkursu plastyczno-literackiego o tematyce antynikotynowej.

Jesteś tu: » Strona startowa » Wyniki konkursu plastyczno-literackiego o tematyce antynikotynowej.

Wyniki konkursu plastyczno-literackiego o tematyce antynikotynowej.

Konkurs plastyczno- literacki o tematyce antynikotynowej w ramach programu edukacyjnego pt.,,Znajdź właściwe rozwiązanie” został zorganizowany przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Grodzisku Mazowieckim. W szkolnym etapie wzięło udział czworo uczniów z klas IV-V. W etapie powiatowym nagrodę specjalną Powiatowego Inspektora Sanitarnego otrzymała Gabriela Skupiewska, uczennica klasy V. Gabriel Skupiewski, uczeń klasy IVa zajął III miejsce. Natalia Bujak, uczennica klasy IVb otrzymała wyróżnienie. Dla wszystkich uczestników konkursu Rada Rodziców ufundowała nagrody – kupony do Empiku.