Środa, 2017-12-13

DZIEŃ PATRONKI I DZIEŃ ZIEMNIAKA W KL. IIIA

Jesteś tu: » Strona startowa » DZIEŃ PATRONKI I DZIEŃ ZIEMNIAKA W KL. IIIA

DZIEŃ PATRONKI I DZIEŃ ZIEMNIAKA W KL. IIIA

Dnia 06.10.2017r. dzieci z kl. 3a wybrały się do Pastwa Grochowskich. Nasze pozytywne nastawienie sprawiło, że na czas spaceru i pieczenia kiełbasy, wiatr przegonił chmury i przestało padać. Później deszcz nam nie przeszkadzał, bo dzięki gościnności Filipa Grochowskiego oraz jego rodziców mogliśmy spędzić czas na zabawie u nich w domu. Dzieci grały w"Twistera", "Kalambury" i "Warcaby", wykonywały portrety swoich koleżanek i kolegów z zasłoniętymi oczami oraz bawiły się w "Chowanego". Nie zabrakło też czasu na swobodą aktywność. Poza tym był poczęstunek przygotowany przez rodziców: kiełbasa, domowej roboty chleb, żurek, sałatki ziemniaczane, a także ciasta i inne słodycze.
Dzieciom bardzo się podobało takie świętowanie, a kiedy nadszedł czas powrotu, zapytały dlaczego tak krótko byliśmy u Filipa i czy możemy jeszcze zostać. :) :)
To był udany dzień. :) :)

Serdecznie dziękuję Państwu Grochowskim za gościnę oraz innym rodzicom za przygotowanie poczęstunku. :) :)
Jesteście super. :) :) Sprawiliście dzieciom wiele radości. :) :)