Środa, 2017-12-13

Dalidy, Juliusza

Jesteś tu: » Strona startowa » Podziękowania

Dyrektor, Grono Pedagogiczne, Rodzice, Uczniowie klas V i VI Szkoły Podstawowej im. Stefanii Dziewulskiej w Ojrzanowie serdecznie dziękują Pani Kindze Dobrzyń Dyrektorowi Biura Rozwoju Usług Listowych Poczty Polskiej S.A. w uznaniu za wszechstronną pomoc i osobiste zaangażowanie
w zorganizowaniu wycieczki i umożliwienie zwiedzenia największego w Polsce  punktu ekspedycyjno – rozdzielczego Poczty Polskiej w Warszawie.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY

Dyrektor, Grono Pedagogiczne, Rodzice,  Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Stefanii Dziewulskiej
w Ojrzanowie
 serdecznie dziękują  Firmie CARACAS S.C. PAWEŁ FELUCH, MAŁGORZATA LENARCIK  za pomoc i osobiste zaangażowanie w zorganizowaniu zdrowego śniadania dnia 8.10.2016 r. w ramach ogólnopolskiej akcji Śniadanie Daje Moc.

Dyrektor, Grono Pedagogiczne, Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Stefanii Dziewulskiej wOjrzanowie  serdecznie dziękują Właścicielowi Sklepu „Kubuś” PANU JAKUBOWI KALICKIEMU  ORAZ PANI BEACIE KALICKIEJ  za upieczenie chleba, pomoc w zorganizowaniu zdrowego  śniadania dnia 8.10.2016 r.  w ramach ogólnopolskiej akcji Śniadanie Daje Moc.

Dyrektor szkoły, Grono Pedagogiczne, Dzieci i Uczniowie z naszej szkoły składają serdecznie dziękują Panom Strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Żelechowie za przeprowadzoną prelekcję. Strażacy opowiedzieli o swojej pracy, zaprezentowali specjalistyczny strój i sprzęt (np.wąż gaśniczy, hełmy, butlę z tlenem, maskę, gumową łopatę). Mówili o zagrożeniach związanych z pożarami, jak należy się zachowywać żeby nie wywołać pożaru, co zrobić w razie zauważenia pożaru, czy w przypadku uczestniczenia w pożarze. Dzieci dowiedziały się także o szkodliwości wypalania traw.

Dyrektor Szkoły, w imieniu dzieci, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły, składa serdeczne podziękowania panu Wojciechowi Jałowieckiemu, który bezinteresownie wyremontował nam drogę (ul. Szkolną) i parking.

wektor bukiet tulipanówDziękujemy!

Dyrektor Szkoły, grono pedagogiczne, pracownicy, dzieci i młodzież serdecznie dziękują za bezinteresowną pomoc okazana szkole rodzicom:

Patryka Garbaciaka z klasy II

Oli Skoczeń z klasy V

Franka Kolucha z oddziału przedszkolnego.

Dziękujemy!

Wychowawca Oddziału Przedszkolnego wraz z Dziećmi

dziękują serdecznie za wypożyczenie strojów firmie

"Chwila w bajce"

Dyrektor szkoły i wychowawca składają podziękowania rodzicom Izy i Zosi z klasy V za dowiezienie dzieci własnymi samochodami na konkursy.

Dyrektor Szkoły i grono pedagogiczne serdecznie dziękują panu Marcinowi Jasińkiemu za wywiezienie do punktu skupu makulatury ze zbórki szkolnej.

Dodge Neon Car od Gerald_G - samochód, samochód, clip art, cliparty, Dodge, Dodge, obraz, media, Mopar, Mopar, neon, neon, png, public domain, wyścig, wyścig, SVG, transport, transport,