Szkoła Podstawowa im. Stefanii Dziewulskiej w Ojrzanowie

Ojrzanów, ul.Szkolna 1 96-321 Żabia Wola Tel: (46) 857-82-25

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 356420
  • Do końca roku: 349 dni
  • Do wakacji: 156 dni

Kalendarium

Środa, 2019-01-16

Imieniny: Mascelego, Walerii

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Hala sportowa

Hala sportowa

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ W SIŁOWNI


PONIEDZIAŁEK

  WTOREK

    ŚRODA

CZWARTEK

    PIĄTEK

16.00 – 18.00

 

M.Pałasz           dla mieszkańców

 

18.00 – 20.00

 

H.Górniewicz

dla mieszkańców

 

 

20.00 – 22.00

 

M.Pałasz

OSP +

     mieszkańców

 

17.00 – 21.00

 

H.Górniewicz

dla mieszkańców

20.00 – 21.00

 

M.Łęcki

dla drużyny unihokeja

16.00 – 20.00

 

M.Pałasz

dla mieszkańców

18 .00- 21.00

 

H.Górniewicz

dla mieszkańców

 

21.00 – 22.00

M.Pałasz dla mieszkańców



HARMONOGRAM ZAJĘĆ W HALI SPORTOWEJ
PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ W OJRZANOWIE

 


GODZINA

PONIEDZIAŁEK

    WTOREK

    ŚRODA    

CZWARTEK

     PIĄTEK

  SOBOTA

16.15 – 17.00

 

 

 

      S1

Karate –       J. Szcząchor

Samoobrona -

Grappling

Koszykówka – P. Cichecki

Karate -

J. Szcząchor

Karate -

J. Szcząchor

11.00- -15.00

Pogoń Grodzisk

(od listopada do marca)

 

      S2

Taekwondo -

P.Rybka

Karate -

J. Szcząchor

Karate -

J.Szcząchor

      W

Taekwondo -

P.Rybka

9.00-11.00

samoobrona dla kobiet ( wiek 16+ od listopada do stycznia)

17.00 – 18.00

 

      S1

UKS - Ojrzanów

UKS - Ojrzanów

Koszykówka – P.Cichecki

Karate -

J.Szcząchor

     W

 

     S2

Taekwondo -

P.Rybka

UKS - Ojrzanów

UKS - Ojrzanów

Samoobrona-

Grappling

 

Ścianka wspinaczkow

Taekwondo -

P.Rybka

10.00 – 14.00

Ścianka wspinaczkow

( co druga sobota )

18.00 – 19.00

 

 

      S1

UKS - Ojrzanów

Pogoń - Grodzisk

Koszykówka -

P.Cichecki

Tenis stołowy

 

Koszykówka

 

Ścianka wspinaczkow

UKS - Ojrzanów

15.00-20.00

piłka nożna

S.Domański

(od grudnia do marca)

      S2

Taekwondo -

P.Rybka

Pogoń - Grodzisk

UKS - Ojrzanów

 

Taekwondo -

P.Rybka

 

19.00 – 20.00

UKS - Ojrzanów

Unihokej -

M. Łęcki

Unihokej -

M.Łęcki

Unihokej -

M.Łęcki

 

Ścianka wspinaczkow

Uks – Ojrzanów - S1

 

Taekwondo -

P.Rybka - S2

 

20.00 – 21.00

OSP – Żelechów + mieszkańcy

Unihokej -

M.Łęcki

Piłka nożna -

R.Szyszka

P.Gawroński

(od listopada -  do marca)

Unihokej -

M.Łęcki

 

Ścianka wspinaczkow

UKS - Ojrzanów

 

21.00 – 22.00

OSP – Żelechów + mieszkańcy

Piłka nożna -

S.Suchecki

Piłka nożna -

R.Szyszka

P.Gawroński

(od listopada – do marca)

Koszykówka – W.Mizia

Siatkówka -

OSP Żelechów