Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, którego celem jest podkreślenie jak ważna dla każdego człowieka jest potrzeba szacunku, serdeczności, uśmiechu, mówienie dobrych słów i niesienie bezinteresownej pomocy innym . Z tej okazji w dniach 13.11 – 21.11 została zorganizowana w naszej szkole akcja pt. ”Dzień Życzliwości i Pozdrowień”, której celem było tym razem stworzenie naszego szkolnego albumu życzliwości. Album ten miał powstać ze zdjęć przesłanych przez uczniów naszej szkoły. Jak zawsze mogliśmy liczyć na naszych wspaniałych uczniów, mimo nauki zdalnej. Akcja odniosła sukces!!!

Wszystkim uczniom, którzy uświetnili nas szkolny album swoimi zdjęciami serdecznie dziękujemy!!!

Pamiętajmy, że bycie życzliwym i uprzejmym nic nie kosztuje, a sprawia wiele radości i uśmiechu nie tylko nam, ale i osobom przebywającym w naszym towarzystwie.

Bądźmy życzliwi i uśmiechnięci na co dzień!!!

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA SZKOLNEGO ALBUMU ŻYCZLIWOŚCI !!!

Autor: Emilia Kowalczyk