21 listopada obchodzimy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.

ZmieszanyW ubiegłym roku akcja ta miała miejsce również w naszej szkole. Zorganizowano happening , podczas którego uczniowie prezentowali przygotowane plakaty o życzliwości. Można było przekazać koledze lu koleżance, nauczycielowi i każdej napotkanej w szkole osobie liścik życzliwości lub powiedzieć coś miłego, okazać miły gest po prostu okazać życzliwość.
W tym roku również chcemy dołączyć do milionów ludzi świętujących na całym świecie ten dzień. Zapraszamy Was do udziału w naszej szkolnej akcji i stworzeniu z nami albumu życzliwości, który będzie się składał z Waszych zdjęć .Mrugnięcie

ZmieszanyNapisz na kartce coś miłego, co chciałbyś przekazać innym (cytat, hasło, motto, czy pozdrowienia). Weź kartkę do rąk i poproś kogoś by zrobił Ci z nią zdjęcie.
lub
ZmieszanyWykonaj plakat: co oznacza bycie życzliwym, rady dla innych, stwórz kodeks człowieka życzliwego.
albo
ZmieszanyWykonaj rysunek w kolorze żółtym lub na żółtej karce, mogą to być uśmiechnięte buźki - słoneczka
czy
ZmieszanyUbierz się na żółto, zrób sobie opaskę z wesołą buźką
Liczymy na Waszą kreatywność
Na zdjęciu możesz być Ty, ale też Twoje rodzeństwo czy cała rodzina. Zdjęcie prześlij na podany poniżej adres email :
e.kowalczyk@sp-ojrzanow.pl
lub bezpośrednio do nauczyciela na Teams

Wszystkie nadesłane zdjęcia stworzą nasz szkolny album życzliwości i pozdrowień , który zamieszczony zostanie na stronie internetowej szkoły. Wszyscy uczestnicy akcji otrzymają pochwałę z zachowania.
Organizatorzy: Emilia Kowalczyk, Katarzyna Ołowińska , Emilia Telus

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!!!