Sobota, 2019-06-15

Imieniny: Jolanty, Lotara

AKCJA CHARYTATYWNA – „KUP PAN SZCZOTKĘ”

Zachęcamy wszystkich do udziału w akcji charytatywnej organizowanej w naszej szkole pod hasłem „Kup Pan szczotkę." Zbieramy szczoteczki i pasty do zębów dla afrykańskich dzieci chodzących do misyjnych szkół i przedszkoli. Za pośrednictwem Fundacji Redemptoris  Missio wolontariusze pracujący i wyjeżdżający na misje zabiorą je ze sobą.

Akcja trwa  od 9 kwietnia do 10 maja 2019r. Szczoteczki i pasty prosimy przynosić  do gabinetu pielęgniarki szkolnej lub do sali lekcyjnej klasy pierwszej.

Wszystkim, którzy zdecydują się zaangażować i wspomóc naszą akcję - serdecznie dziękujemy.

szkolny koordynator akcji

Iwona Krejner