Jasełka szkolne 2023

Rozśpiewana szkoła- tak moglibyśmy zatytuowac występy naszych uczniów podczas tegorocznych jasełek. Klasa 2b pięknie ubrana zaprezentowała na wesoło przedstawienie świąteczne. Uczennice Kalina Nowosielska z 8a oraz Małgorzata Stankiewicz z 4a zaśpiewały kolędy ,, Wśród nocnej ciszy" oraz ,,Z narodzenia Pana". Cała szkoła włączyła sie do wspólnego śpiewania pastorałek podczas wykonywania ich przez uczniów klas 3a, 4a, 5a. Na zakończenie uczniowie z 7b oraz uczniowie z Ukrainy opowiedzieli o znaczeniu symboli świat Bożego Narodzenia. Dziękujemy nauczycielom, którzy to wydarzenie zorganizowali: Pani Barbarze Kołkiewicz, Pani Emilii Telus, Panu Pawłowi Jaworskiemu, Pani Joannie Krawczyk, Pani Karolinie Gągol, księdzu Janowi Lech.